Vildane Zeneli: Nuk pozoj nudo në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 24-01-2015 Vildane Zeneli: Nuk pozoj nudo në Shqipëri

Vildane Zeneli ka sjellë të nxehtin afrikan në rrjetet sociale, përmes fotove të saj. Modelja ka perzgjedhur një firmë të huaj për të prezantuar një linjë bikinish dhe

…për hir të së vërtëtës format trupore e bëjnë Vildanen të prerë për kësisoj prezantimesh.

“Nudoja ime është artistike, por nuk do të pozoja kurrë e zhveshur në Shqipëri”- pohon modelja Zeneli. Vildane, ne na vjen keq vetëm për këtë pjesën e artit, se po të qe për lakuriqësi…nuk ta kemi fare nevojën. Kemi plot që zhvishen edhe në Shqipëri! Po jemi që jemi, le ta themi se përfitimet e Vildanes kapin shifra marramëndëse dhe suksesi i saj është gjithnjë në rritje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.1222460269928
array(1) { ["section"]=> string(46) "vildane-zeneli-nuk-pozoj-nudo-ne-shqiperi-1383" }