Vildane Zeneli publikon këtë foto, Ermal Mamaqi i bën një koment që do ju shkrijë së qeshuri

Publikuar tek: slide-lart, më 10:42 10-03-2016 Vildane Zeneli publikon këtë foto, Ermal Mamaqi i bën një koment që do ju shkrijë së qeshuri

Vildane Zeneli njihet për fotot e saj seksi e provokuese në IG ku ka mijëra ndjekës.

Këtë herë, ajo ka postuar një foto nga tualeti dhe si rrallëherë duket e mbuluar duke patur parasysh sesa me merak e ka Vildania ekspozimin e formave trupore.

Ndoshta askujt në këtë foto nuk do i kishte shkuar mendja te letrat higjenike por jo Ermal Mamaqit që i ka lënë një koment tipik.

“Kujdes se po të mbaron letra e banjos”, i shkruan Ermali që ka shkrirë gazit të gjithë ndjekësit e Vildanes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020178079605103
array(1) { ["section"]=> string(97) "vildane-zeneli-publikon-kete-foto-ermal-mamaqi-i-ben-nje-koment-qe-do-ju-shkrije-se-qeshuri-34714" }