Vilma e SuperSport provokon me fustan nusërie, komentuesi: Të trashëgohesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:41 31-12-2016 Vilma e SuperSport provokon me fustan nusërie, komentuesi: Të trashëgohesh

Moderatorja e Supersport ka provokuar me anë të një fotoje me një fustan nusërie, mirëpo komentuesit nuk kanë nguruar për ta urua jo vetëm për një vit të mbarë por edhe që të trashëgohet ndonëse Vilma akoma nuk ka një partner.

“Gezuar Miq! Vit i lumtur e i mbare... Gjithashtu uroj nje vit te bukur sportiv, dhe me surpriza te mrekullueshme, ashtu si viti qe po leme pas. Gezuuuar!”,-shkruan Vilma. 

Milva ngjan mëse elegante e fustanin e nusërisë me të cilnin ngjan tepër elegante.

vilma_masha_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.095942974090576
array(1) { ["section"]=> string(78) "vilma-e-supersport-provokon-me-fustan-nuserie-komentuesi-te-trashegohesh-64332" }