Vincent Triest publikon foton: Vizitova vendin ku u mbajtën të gjitha makinat e sekuestruara

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:34 22-05-2019 Vincent Triest publikon foton: Vizitova vendin ku u mbajtën të gjitha makinat e sekuestruara

Gazetari shqiptaro-holandez, Vincent Triest ka publikuar një foto përmes së cilës bën me dije se ka vizituar vendin ku u mbajtën të gjitha makinat e sekuestruara, të marra nga pasuritë kriminale.

Në foto duket një makinë e mbuluar mes shkurreve.

‘Vizitova vendin ku u mbajtën të gjitha makinat e sekuestruara, të marra si pasuri kriminale. Kjo makinë ishte këtu për pak kohë’, shkruan gazetari por pa zbuluar vendodhjen.

Të presim nëse Triest do të bëjë ndonjë raportim të detajuar pas kësaj. Ai njihet si një zë i fortë dhe kritik i gazetarisë.

Screenshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092499256134033
array(1) { ["section"]=> string(98) "vincent-triest-publikon-foton-vizitova-vendin-ku-u-mbajten-te-gjitha-makinat-e-sekuestruara-165231" }