Viola kopjon stilin e Lori Hoxhës? Kundërpërgjigjet moderatorja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 26-07-2016 Viola kopjon stilin e Lori Hoxhës? Kundërpërgjigjet moderatorja

Shpesh shohim personazhet e ekranit që imitojnë njëri-tjetrin, dhe akuzohen për vjedhje stilesh në lidhje me flokët, veshjet, pozat etj.

Këtë herë është moderatorja Viola Spiro, e cila është akuzuar nga ndjekësit e saj në Instagram se ka imituar Lori Hoxhën.

Moderatorja ka postuar një foto, ku ngjan shumë me fotot e Lorit si në stil veshjeje dhe në mënyrën e qëndrimit.

Bjondja e ekranit ka reaguar duke thënë, “Pse kur ka filluar Lori Hoxha të shpikë stile? Ajo vetëm kopjon stilet e të tjerëve”. 

vjola_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014959096908569
array(1) { ["section"]=> string(68) "viola-kopjon-stilin-e-lori-hoxhes-kunderpergjigjet-moderatorja-47799" }