Viola Spiro 'harron' të dashurin e saj në burg, Prezanton të dashurin e motrës, lidhje të ngushtë me politikanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 28-12-2017 Viola Spiro 'harron' të dashurin e saj në burg, Prezanton të dashurin e motrës, lidhje të ngushtë me politikanin

Viola Spiro është një ndër personazhet publikë më të komentuara për momentin për shkak të marrëdhënies së saj me të dashurin i cili aktualisht ndodhet në burg, i akuzuar si trafikant droge.

Marrëdhënia e tyre është shëndërruar në kryetemën e mediave rozë, duke ndjekur çdo hap të saj.Ditën e sotme Viola ka publikuar një fotot të motrës së saj Petrula , bashkë me të dashurin duke u puthur. Mësohet se i dashuri i Petrula Spiros është Marin Blushi dhe është nip në familjen e Blen Blushit, Kryetarit të LIBRA-s.

Çifit duket shumë i lumtur dhe Viola që ka publikuar foton po ashtu. Mesa duket Viola e ka hedhur pas krahe historinë me të dashurin e saj. Këtë lë të kuptohet edhe nga postimet e tjera që bën, duke iu dedikuar vetëm shopping dhe udhëtimeve.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022555828094482
array(1) { ["section"]=> string(115) "viola-spiro-harron-te-dashurin-e-saj-ne-burg-prezanton-te-dashurin-e-motres-lidhje-te-ngushte-me-politikanin-104712" }