Viola Spiro në Venecia, nuk e fsheh më të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:18 28-01-2017

A video posted by VS vivivio28? (@violaspiro) on

Viola Spiro prej kohësh nuk është më aktive në ekranet shqiptare përmes emisioneve sportive.

Ish-gazetarja e Supersportit tregon herë pas herë përmes fotove dhe videove që poston në Instagram, prezencë të saj në disa prej qyteteve të Europës.

Por, videoja e fundit që ka postuar Viola në Instagram është një përmbledhje e fotove që ka postuar gjatë muajve të fundit, ndërsa në një sekuencë të xhirimit nuk mungon as puthja me të dashurin, lidhjen me të cilin është munduar ta mbajë larg mediave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086498260498047
array(1) { ["section"]=> string(55) "viola-spiro-ne-venecia-nuk-e-fsheh-me-te-dashurin-66967" }