Violinistja amerikane bën publike të gjitha kërcënimet që ka marrë në 10 vjet, hap faqe në IG

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 28-10-2015 Violinistja amerikane bën publike të gjitha kërcënimet që ka marrë në 10 vjet, hap faqe në IG Mia Matsumiya, violinistja qe jeton ne LA publikon ne IG gjithe mesazhet ngacmuese qe i kane ardur ne 10 vjet

Mia Matsumiya, një violinist që jeton në Los Angeles, ka ndërmarrë një nismë personale kundër dhunës seksuale dhe abuzimit onlinë, duke postuar në screenshots, të gjitha mesazhet ofenduese që ajo ka marrë në 10 vitet e fundit.

Ajo po përdor instagramin për të nënvizuar dhunën, agresionin dhe mesazhet jonormale që ka marrë dhe shpreson që në këtë mënyrë të ndërgjegjësojë të gjithë komentuesit për abuzimin ndaj grave online.

faqa

“Perv_magnet” e hapur në IG nga violinistja, deri tani po ndiqet nga miliona ndjekës të instagramit që japin mendimin e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021247863769531
array(1) { ["section"]=> string(98) "violinistja-amerikane-ben-publike-te-gjitha-kercenimet-qe-ka-marre-ne-10-vjet-hap-faqe-ne-ig-24147" }