VIP-at e Bllokut s’i gjejnë gjë por Aurela Gaçe ua thotë vetë ndërhyrjen (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 20-01-2017 VIP-at e Bllokut s’i gjejnë gjë por Aurela Gaçe ua thotë vetë ndërhyrjen (FOTO)

E jashtëzakonshme dhe frymëzuese si gjithmoë këngëtarja e madhe shqiptare Aurela Gaçe e cila si shumë personazhe të tjerë, nuk i ka shpëtuar “filtrave” të faqes së famshme ë IG “Vipat e Bllokut”.

Por ndryshe nga shumë të tjerë, për Aurelën, s’kanë pasur ç’të gjejë dhe kaë shkruar “s’gjetëm gjë”. Megjithatë është vetë këngëtarja ajo që me lirshmërië më të madhe ua thotë vetë “ndërgyrjen”. Dhe bëhet fjalë për vetullat.

“S'gjetet gje, por une jam e mire edhe ja u them vete qe aty ka nja dy gjera? si psh, nga fotot lart me ate poshte, ka 15kg diferenceOse psh, vetullat ne fotot lart jane te mijat, por hiq e hiq e ndrysho modelet e hollo e hollo edhe u detyruam te benim nje tatoo te lehte se perpak desh ngelem pa vetull”, shkruan Aurela.

aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016425132751465
array(1) { ["section"]=> string(83) "vip-at-e-bllokut-s-i-gjejne-gje-por-aurela-gace-ua-thote-vete-nderhyrjen-foto-66137" }