VIP-at shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Top Awards” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:22 24-06-2016 VIP-at shkëlqejnë në tapetin e kuq të “Top Awards” (Foto)

Eventi muzikor “Top Awards” ka startuar pak minuta më parë me mbërritjen e këngëtarëve të shumtë në Tapetin e Kuq, organizuar në Pallatin e Kongreseve.

Bukuroshja Xhemi Shehu i ka uruar mirëseardhjen këngëtarëve të nominuar por edhe personazheve të tjerë nga bota e artit dhe sportit.

tttt6t6t6t6t6t6t.jpg

dkjfhsd778e7878e54.jpg

dfgdfg6uu7t67uihot_1.jpg

Scrsdfsdf666enshot_1.jpg

Screecheminshot_1.jpg

Screxhemisheuiot_1.jpg

Screentopasdshot_1.jpg

Screedfgdg666hshot_1.jpg

Scrsdfsdfsdf6_1.jpg

Screefgh676hh6shot_1.jpg

Scrdfhdf6h66ot_1.jpg

Scredfgdfgt_1.jpg

Scresdfsdfhot_1.jpg

Screensdfgdfgdfgt_1.jpg

Scrsdfsdfsdfshot_1.jpg

Scrsdfsdfsdfshot_1_copy.jpg

Scredfgdfgy767hot_1.jpg

Screenshsdfsdft_1.jpg

Screensasdasd54ot_1.jpg

Screeasdasd5665ot_1.jpg

Screensdfsd5665hot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020256996154785
array(1) { ["section"]=> string(59) "vip-at-shkelqejne-ne-tapetin-e-kuq-te-top-awards-foto-44520" }