VIP-at shqiptarë përplasen në aeroport dhe bëjnë atë që do e bënin të gjithë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 08-07-2016 VIP-at shqiptarë përplasen në aeroport dhe bëjnë atë që do e bënin të gjithë

VIP-at shqiptarë përplasen në aeroport dhe bëjnë atë që do e bënin të gjithë. Qëndrojnë së bashku në një nga kafenetë e ''Nënë Terezës'' dhe bëjnë foton, e cila duhet thënë se është kthyer në gjestin më të zakonshëm.

 

Gazetarët sportivë Vilma Masha, Dritan Shakohoxha, Ilda Bejleri dhe rreperi Noizy kanë rastisur njëkohësisht në aeroportin e Tiranës, për të udhëtuar në të njëjtën kohë, në drejtime të ndryshme

‘’Rastësi fluturimesh, me drejtime të ndryshme’’, shkruan Masha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029452085494995
array(1) { ["section"]=> string(82) "vip-at-shqiptare-perplasen-ne-aeroport-dhe-bejne-ate-qe-do-e-benin-te-gjithe-45962" }