'Vipat e Bllokut' degjenerojnë keq Eni Koçin, fansat 'shpërthejnë' në komente (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 05-02-2017 'Vipat e Bllokut' degjenerojnë keq Eni Koçin, fansat 'shpërthejnë' në komente (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi është bërë viktima e radhës nga faqja ‘Vipat e Bllokut’.

Faqja këtë herë ka demaskuar keq këngëtaren duke nxjerr bllof lidhur me foton e mëngjesit të saj. Sipas ‘Vipat e Bllokut’ ushqimi i shëndëtshëm i Enit është mundësuar nga ‘google’.

“Ja dhe ushqimi i shëndetshëm i Eni Koçit mundësuar nga google” shkruajnë Vipat e Bllokut.

Menjëherë pas publikimit të fotos, fansat e këngëtares kanë shpërthyer në komente negative duke e quajtur atë falso. 'Pas kësaj fotoje qëndron një pjatë me groshë' shkruajnë fansat duke ironizuar këngëtaren.

vipat_e_bllokut.jpgvipat_e_bllokut1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02082896232605
array(1) { ["section"]=> string(83) "vipat-e-bllokut-degjenerojne-keq-eni-kocin-fansat-shperthejne-ne-komente-foto-67782" }