“Vipat e Bllokut” demaskojnë keq Aurela Hoxhën: Roftë photoshop-i (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:26 10-07-2017 “Vipat e Bllokut” demaskojnë keq Aurela Hoxhën: Roftë photoshop-i (FOTO)

Faqja “Vipat e Bllokut” ka demaskuar keq modelen Aurela Hoxha.

Në dy foto në ndryshme, Aurela nuk ngjan e njëjta. Diferencën e bën photoshop-i.

Në foton e parë, të postuar nga vet Aurela duken format e saj të lakuara dhe gjithçka perfekte, ndërsa në foton e dytë të bërë fshehurazi, modelja ngjan shumë më ndryshe.

 Diferencën e vini re duke parë foton e mëposhtme. 

vipat_e_bllojut.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02034592628479
array(1) { ["section"]=> string(73) "vipat-e-bllokut-demaskojne-keq-aurela-hoxhen-rofte-photoshop-i-foto-85637" }