VIP-at larg politikës, pranë sportit në derbin Tirana-Partizani (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:37 13-03-2015 VIP-at larg politikës, pranë sportit në derbin Tirana-Partizani (Foto) Erion Veliaj, Taulant Balla duke takuar presidentin e Tiranës

Këtë të premte personazhet e njohur të jetës politike i kanë mbyllur "hallet" për të shijuar magjinë që ofron sporti i futbollit.

Ata janë mbledhur në tribunën e Vip-ave për të parë derbin Tirana-Partizani që po luhet në stadiumin "Qemal Stafa". Përfaqime, buzëqeshje dhe miqësi mes tyre... Siç shihet nga fotot, të pranishëm janë ministri Erion Veliaj, Petrit Vasili dhe Taulant Balla të cilët përshëndeten edhe me presidentin e Tiranës, Refik Halilin.

{gallery}Vipat{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070209980010986
array(1) { ["section"]=> string(71) "vipat-larg-politikes-prane-sportit-ne-derbin-tirana-partizani-foto-5825" }