Vipat në Festën e Birrës, zv/kryeministri Peleshi, Ema Andrea dhe ja kush këndon në skenë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:32 12-08-2016 Vipat në Festën e Birrës, zv/kryeministri Peleshi, Ema Andrea dhe ja kush këndon në skenë (Foto)

Mijëra vizitorë nga vendi dhe bota kanë mbushur qytetin e Korçës, aty ku po zhvillohet Festa e Birrës, e kthyer tashmë në një traditë të përvitshme.

Ndër qytetarë të shumtë kanë qenë personazhe të rëndësishëm publikë si zv/kryeministri, Niko Peleshi dhe aktorja Ema Andrea, të cilët po ndjekin muzikën live në skenën gjigande ku po këndojnë artistë si  Juliana Pasha, Kejsi Tola, Mateus Frroku dhe Elton Deda.

Screensjkr674t_1.jpg

Scresdf333dfshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06964898109436
array(1) { ["section"]=> string(98) "vipat-ne-festen-e-birres-zv-kryeministri-peleshi-ema-andrea-dhe-ja-kush-kendon-ne-skene-foto-49586" }