Vipat nuk ndalen, zbulohet dasma e bujshme pas Orindës, Xhesit dhe Marinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 16-08-2017 Vipat nuk ndalen, zbulohet dasma e bujshme pas Orindës, Xhesit dhe Marinës

Dasmat në showbizzin shqiptar siç duket nuk kanë të ndalur për këtë verë.

Pas dasmës së bujshme të Orindës dhe Turit, në pritje të kurorëzimit të Xhensilës me Besin, Marinës dhe Getoarit është lajmëruar dhe një tjetër dasmë që do jetë po kaq madhështore.

Bëhet fjalë për moderatorin e njohur Labinot Gashi dhe të fejuarën e tij, Qëndresa. Prive kase këtë periudhë do t’i japë fund beqarisë edhe gazetari Kosovar.

dfgdhdhd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07160496711731
array(1) { ["section"]=> string(78) "vipat-nuk-ndalen-zbulohet-dasma-e-bujshme-pas-orindes-xhesit-dhe-marines-89292" }