Vipat shqiptarë mbështesin kombëtaren, ja çfarë postojnë

Publikuar tek: sport, më 13:39 11-06-2016 Vipat shqiptarë mbështesin kombëtaren, ja çfarë postojnë

Vipat shqiptarë me anë të statuseve të tyre në rrjetet sociale i kanë uruar fitoren Kombëtares Shqiptare. Ata besojnë dhe e mbështesin fuqishëm Kombëtaren, dhe presin me padurim fitoren.  Ndër figuar publike përmendim; Edi Ramën, Taulant Ballën, Erion Veliaj, Majlinda Bregu, Aurela Gace. 

 

 

 taulant_balla_copy.pngrama_1234_copy.png

 

 aurela_gace.png

erion_veliaj.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087168216705322
array(1) { ["section"]=> string(52) "vipat-shqiptar-mbeshtesin-kombetaren-shqiptare-43185" }