‘Vipat’ shqiptar që ekspozojnë makinat super luksoze dhe me çmime marramendëse (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:12 07-02-2017 ‘Vipat’ shqiptar që ekspozojnë makinat super luksoze dhe me çmime marramendëse (FOTOT)

Nuk janë të paktat rastet që shohim këngëtarët e njohur shqiptar të ekspozojnë nëpër videoklipet e tyre jetën luksoze dhe makina të shtrenjta.

Por, ka dhe nga ato personazhe të cilët në të vërtetë bëjnë një jetë të tillë dhe nuk humbin rastin të reklamojnë jetën dhe makinat e tyre të shtrenjta. Shpesh herë madje ato janë kritikuar ashpër.

Noizy, Lori Hoxha, Blerim Destani, Getoar Selimi etj, janë pjesë e kësaj liste me makinat luksoze që kanë çmime marramendëse. (InTv)

noizy.jpg

Noizy

morenaaa.jpg

Morena Taraku

Getoar.jpg

Getoar Selimi

lori_hoxha.jpg

Lori Hoxha

WhatsApp_Image_2017-02-03_at_16.56.25.jpeg

Blerim Destani

capital.jpg

Capital T

Fatmir_Hysenbelliu.jpg

Fatmir Hysenbelliu

xherdanii.jpg

Xherdan Shaqiri

xhaka.jpeg

Vëllezërit Xhaka

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.43423199653625
array(1) { ["section"]=> string(88) "vipat-shqiptar-qe-ekspozojne-makinat-super-luksoze-dhe-me-cmime-marramendese-fotot-67932" }