Virale në internet, ''Hahahha'' është pak, kjo vajzë do të bëjë joshësen por s'i ecën fare (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:18 27-09-2016

Një modele po përpiqej të bënte joshësen në breg të detit për një video, por deti ‘’kishte’’ plane të tjera për të.

Teksa kameramani filmonte dhe modelja Missy luante rolin e vajzës seksi, një dallgë e madhe deti përplaset mbi të dhe asaj i futet uji dhe rëra në gojë. Videoja është shpërndarë fillimisht nga “Texacali Studios”, por më pas ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në internet. E kujt ia priste mendja që gjithë kësaj bukurie mos t'i ecte fare?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057218074798584
array(1) { ["section"]=> string(96) "virale-ne-internet-hahahha-eshte-pak-kjo-vajze-do-te-beje-joshesen-por-s-i-ecen-fare-video-54267" }