Vitet ’90, publikohet foto e Alban Skënderajt kur ishte adoleshent

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:35 21-09-2019 Vitet ’90, publikohet foto e Alban Skënderajt kur ishte adoleshent

Ndonëse vitet ikin Alban Skënderaj vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Të gjithëve i kujtohen daljet e para të Albanit në Top Fest kur ishte ende shumë i ri.

Megjithatë pak më parë, këngëtari është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar në iNstgram një foto të hershme nga adoleshenca e tij.

“Kështu dilnin selfie-t ne vitet 90", shkruan Albani duke krijuar edhe shumë humor tek ndjekësit.

Kujtojmë që shumë shpejt Skënderaj pritet të bëhet baba për herë të dytë.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022562980651855
array(1) { ["section"]=> string(71) "vitet-90-publikohet-foto-e-alban-skenderajt-kur-ishte-adoleshent-179261" }