Viti i ri shkollor, Rama uron nxënësit: Me këta 10 yje që shkëlqejnë...

Publikuar tek: aktualitet, më 07:37 16-09-2019 Viti i ri shkollor, Rama uron nxënësit: Me këta 10 yje që shkëlqejnë...

Kryeministri Edi Rama uron të gjithë nxënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor.

Kreu i qeverisë ka zgjedhur të publikojë fotot e 10 nxënësve që sipas tij shkëlqejnë në çdo lëndë mësimi.

"MIRËMËNGJES

dhe me këta 10 yje që shkëlqejnë me shembullin e tyre në çdo lëndë mësimi, ju uroj të 455 mijë nxënësve nga klasa e parë në të dymbëdhjetën, mësuesve e prindërve të tyre në të gjithë Shqipërinë, një Vit të Ri Shkollor sa më të mbarë", shkruan kryeministri.

rr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025239944458008
array(1) { ["section"]=> string(73) "viti-i-ri-shkollor-rama-uron-nxenesit-me-keta-10-yje-qe-shkelqejne-178597" }