‘Vitin tjetër avioni i parë Low Cost në Kukës’, Rama batuta me Gjicin: Vdes t’i sjell këtu ata londinezët e Kukësit, mjafton nënën të ma lenë rehat...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:13 08-05-2020 ‘Vitin tjetër avioni i parë Low Cost në Kukës’, Rama batuta me Gjicin: Vdes t’i sjell këtu ata londinezët e Kukësit, mjafton nënën të ma lenë rehat... Rama - Gjici

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qytetin e Kukësit, ku ka inspektuar punimet në Spitalin e ri Rajonal si dhe ato në aeroportin e ri. Vitin tjetër do të ulet avioni i parë ‘Low Cost’ në Kukës.

Lajmin e ka bërë me dije Rama dhe Balluku gjatë inspektimit të punimeve të aeroportit, shoqëruar dhe nga kryebashkiaku Safet Gjici. Ndërkohë nuk munguan as batutat mes këtij të fundit dhe kryeministrit.

Rama: Mezi po pres t’i ulim ata nga Lodra, që më shajnë gjithës kohës, vdes për ata londinezët e Kukësit, që t’i sjell njëher këtu, tak.

Gjici: Jo ata thonë, ai është hero Kombëtar, akoma nuk e besojnë..

Rama: Jo mo s’ka nevojë për heroizma, mjafton nënën të ma lenë rehat...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në Sauk, merr flakë një sipërfaqe ullishteje
Artur Bushi dy tendera njëri pas tjetrit, 25 milion lekë për të ruajtur eskavatorin dhe 6 mln lekë për ta transportuar me rimorkiator (DOKUMENTET) »
Article Logic
Execution time: 0.0095169544219971
array(1) { ["section"]=> string(149) "vitin-tjeter-avioni-i-pare-low-cost-ne-kukes-rama-batuta-me-gjicin-vdes-t-i-sjell-ketu-ata-londinezet-e-kukesit-mjafton-nenen-te-ma-lene-rehat-205651" }