Vizita e Merkel, Rama: Willkommen in Albanien Kanzlerin Merkel

Publikuar tek: politike, më 09:37 08-07-2015 Vizita e Merkel, Rama: Willkommen in Albanien Kanzlerin Merkel

“Mirësevjen në Shqipëri Kancelare Merkel”, shkruan kryeministri Rama në profilin e tij në Facebook, duke i uruar mirëseardhjen kancelares në gjuhën gjermane.

“Ditë e shënuar për vendin tonë vizita e parë dypalëshe e një kancelari të Gjernanisë në Shqiperi. Willkommen in Albanien Kanzlerin Merkel”, shkruan Rama në orët e para të mëngjesit.

Merkel pritet të mbërrijë ditën e sotme në Shqipëri rreth orës 02:30 dhe do të qëndrojë për rreth 4 orë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087759494781494
array(1) { ["section"]=> string(66) "vizita-e-merkel-rama-willkommen-in-albanien-kanzlerin-merkel-15584" }