Vizita e Metës, plas xhelozia te PS e Gjirokastrës: Këta kanë edhe parti dhe rini...ne kemi 2K (Foto)

Publikuar tek: politike, më 23:25 14-03-2016 Vizita e Metës, plas xhelozia te PS e Gjirokastrës: Këta kanë edhe parti dhe rini...ne kemi 2K (Foto)

Vizita e Kreut të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ditën e sotme në qytetin e Gjirokastrës iu bashkua të rinjve të LRI në festimet e Ditës së Verës, duket se ka ngjallur xhelozi te zyrtarët e emëruar nga Partia Socialiste në qytetin e gurtë.

Një prej tyre është edhe drejtori i OSHEE-së për qytetin e Gjirokastrës, Andi Shkurta, i cili duke shpërndarë fotografinë e Metës, postuar nga ish-ministri i Shëndetësisë, Vangjel Tavo, komenton:

“E bukur...këta kanë edhe Parti edhe rini....ne kemi 2K”, duke iu referuar deputetit Koço Kokëdhima.

12834959_10154592262273765_958762998_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090639591217041
array(1) { ["section"]=> string(101) "vizita-e-metes-plas-xhelozia-te-ps-e-gjirokastres-keta-kane-edhe-parti-dhe-rini-ne-kemi-2k-foto-35088" }