Vizita e Rita Orës në Kosovë, publikohet dokumentari (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 17-06-2019 Vizita e Rita Orës në Kosovë, publikohet dokumentari (VIDEO)

Dokumentari i Rita Orës të cilin e ka realizuar në Kosovë më në fund është publikuar.

Ajo ishte pak javë më parë në Kosovë me një mision bamirësie së bashku me UNICEF-in.

Këngëtarja vizitoi disa qendra fëmijësh dhe të rinjsh, si dhe një nga lagjet më të varfra në qytetin e Ferizajt.

Sakaq, e gjithë kjo vizitë tashmë është e dokumentuar. Soccer Aid ka realizuar dokumetarin për UNICEF-in dhe pjesë e tij është edhe këngëtarja shqiptare, njëherësh ambasadore e kësaj organizate, Rita Ora.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098121166229248
array(1) { ["section"]=> string(64) "vizita-e-rita-ores-ne-kosove-publikohet-dokumentari-video-168511" }