Vjedh Ferrari-n 340 mijë dollarësh, e lë karburanti në mes të rrugës dhe s’ka para t’i hedhë (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:24 29-11-2017 Vjedh Ferrari-n 340 mijë dollarësh, e lë karburanti në mes të rrugës dhe s’ka para t’i hedhë (Video)

Një i dyshuar si hajdut i makinës super luksoze Ferrari në Shtetet e Bashkuara nuk ka patur edhe aq fat pasi ka ngelur në mes të rrugës kur i maroi karburanti.

Personi në video e vodhi Ferrari-n 340 mijë dollarësh në në lagje të Kalifornisë, por pas disa minutash makinës i mbaroi karburanti.

Ai arriti ta parkojë në një karburant aty pranë, por u kujtua se s’kishte para për ta mbushur sërish.

I dyshuari nisi t’i kërkojë para kalimtarëve aty pranë por aventura e tij mori fund kur një qytetar i telefonoi policisë. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti shkund maternitetin korean, por gjesti i infermiereve ka prekur zemrat e të gjithëve (VIDEO)
Treni del nga shinat në Spanjë, të paktën 21 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.010987997055054
array(1) { ["section"]=> string(104) "vjedh-ferrari-n-340-mije-dollaresh-e-le-karburanti-ne-mes-te-rruges-dhe-s-ka-para-t-i-hedhe-video-101255" }