Vjedhin derën e QSUT-së, njëri arrestohet nga policia, tjetri shpëton

Publikuar tek: aktualitet, më 14:54 16-02-2015 Vjedhin derën e QSUT-së, njëri arrestohet nga policia, tjetri shpëton

Dy shtatas janë kapur duke vjedhur derën e Qendrës Spitalore “Nënë Tereza” në Tiranë. Njëri prej tyre është vënë në pranga ndërsa tjetri është larguar.

I I arrestuari është shtetasi Gentjan Murthi, 28 vjeç dhe banues në Tiranë, ndërkohë që është shpallur në kërkim shtetasi  A.O, 28 vjeç.

Në momentin e çmontimit të derës ata janë kapur në flagrancë nga policia megjithatë njëri prej tyre ka mundur të largohet.

Policia e Tiranës është vënë mënjëherë në ndjekje të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e “Union Bank”, 30 ditë burg për 5 punonjësit
Vlorë, prishja e shtëpive, banorët: Qeveria na mashtroi »
Article Logic
Execution time: 0.011542081832886
array(1) { ["section"]=> string(72) "vjedhin-deren-e-qsut-se-njeri-arrestohet-nga-policia-tjetri-shpeton-3528" }