Vjehrri dhe vjehrra të infektuar, rezulton pozitive me Covid edhe punonjësja e Kadastrës në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:30 03-06-2020 Vjehrri dhe vjehrra të infektuar, rezulton pozitive me Covid edhe punonjësja e Kadastrës në Durrës Ilustruese

Një ditë më parë rezultuan pozitiv me Covid një burrë dhe një grua në Durrës.

Pasi ata u konfirmuan pozitiv, testin e Covid e ka bërë edhe nusja e tyre, punonjëse e Kadastrës në Durrës, e cila po ashtu ka rezultuar se është prekur nga coronavirusi.

Kujtojmë se kjo është punonjësja e dytë që infektohet me Covid në Kadastrën e Durrësit.

Në të gjithë vendin vetëm dje janë konfirmuar 21 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098121166229248
array(1) { ["section"]=> string(104) "vjehrri-dhe-vjehrra-te-infektuar-rezulton-pozitive-me-covid-edhe-punonjesja-e-kadastres-ne-durres-208878" }