Vjehrri e vrau me levë se nuk i bëri kafenë, përcillet për në banesën e fundit nëna e dy fëmijëve

Publikuar tek: aktualitet, më 16:13 04-05-2017 Vjehrri e vrau me levë se nuk i bëri kafenë, përcillet për në banesën e fundit nëna e dy fëmijëve

Ditën e djeshme është shënuar një ngjarje makabre në Kurbin, vjehrri vrau me levë nusen e tij për arsye se nuk i shërbeu kafenë e mëngjesit.

Ditën e sotme Vera Tota, 42 vjeçarja dhe nëna e dy fëmijëve është përcjellë për në banesën e fundit.

Vjehrri në dëshminë e tij në polici ka thënë se nusja nuk i bindej dhe me të kishte pasur konflikte të vazhdueshme ndaj reagoi ndaj saj në atë mënyrë.

Gjatë dëshmisë i moshuari ka shprehur pendesë për vrasjen teksa thotë se situata i doli jashtë kontrollit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Valbona në buzë të shkatërrimit, alarmi nga ekspertët e huaj (VIDEO)
Bulqizë, 19 vjeçari devijon nga rruga, përplas me mjetin e tij tre 11 vjeçaret dhe një tjetër shtetas »
Article Logic
Execution time: 0.010506153106689
array(1) { ["section"]=> string(102) "vjehrri-e-vrau-me-leve-se-nuk-i-beri-kafene-percillet-per-ne-banesen-e-fundit-nena-e-dy-femijeve-77477" }