Vjen më në fund “I’m Alive” e Elhaida Danit në versionin shqip

Publikuar tek: kulture-art, më 21:17 02-05-2015

Pas një pritje kaq të gjatë këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar versionin shqip të këngës “I’m alive” që do përfaqësojë Shqipërinë  në Eurovizion.

“Në jetë” titullohet versioni shqip i këngës së Elhaidës. Kënga është hedhur në kanalin e youtube dhe ka marrë menjëherë qindra klikime.

“Shijojeni” ka shkruar këngëtarja për fansat e publikun që me kërshëri po e pret performancën e saj në skenën e madhe të Eurosong.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018486976623535
array(1) { ["section"]=> string(66) "vjen-me-ne-fund-i-m-alive-e-elhaida-danit-ne-versionin-shqip-10249" }