Vjen në jetë nipi i Dr.Florit, quhet Floran në kujtim të tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 15-05-2016 Vjen në jetë nipi i Dr.Florit, quhet Floran në kujtim të tij

Këngëtari Alban Kondi është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Eneida ka sjellë në jetë djalin e tyre.

Vetë Eneida ka postuar në “Instagram” një foto me beben dhe shkruan: “Ai do të më thërrasë mama”.

Më tej ajo zbulon se fëmija do të quhet Floran, në kujtim të xhaxhait të tij, Florian Kondi, apo siç publiku e njeh, Dr.Flori.

flori.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026408910751343
array(1) { ["section"]=> string(65) "vjen-ne-jete-nipi-i-dr-florit-quhet-floran-ne-kujtim-te-tij-40517" }