Vjen në Shqipëri Bebe Rexha, ndalon në Bubq: Do e nisim me dy shtëpi, shpresoj të bëjmë akoma më shumë (KUSH E SHOQËRON KËNGËTAREN)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:48 02-12-2019 Vjen në Shqipëri Bebe Rexha, ndalon në Bubq: Do e nisim me dy shtëpi, shpresoj të bëjmë akoma më shumë (KUSH E SHOQËRON KËNGËTAREN) Bebe Rexha në Bubq

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha sapo ka prekur tokën shqiptare menjëherë është ndalur në Bubq, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Bebe tha se do të ndërtojë dy shtëpi në Bubq dhe shpresoi edhe për më shumë.

Mes banorëve që mezi po e presnin Beben, është edhe aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj. Ata i kanë uruar asaj mirëseardhjen dhe e kanë përgëzuar për kauzën dhe solidarititetin që Bebe po tregon për popullin e saj në këtë moment të vështirë.

Beben e shoqëronte edhe vajza e presidentit, Ilir Meta.

Era Meta ka një lidhje të veçanmtë me këngëtaren e famshme, sepse kjo e fundit është e afërme e Monika Kryemadhit.

Screenshot_17.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077309608459473
array(1) { ["section"]=> string(133) "vjen-ne-shqiperi-bebe-rexha-ndalon-ne-bubq-do-e-nisim-me-dy-shtepi-shpresoj-te-bejme-akoma-me-shume-kush-e-shoqeron-kengetaren-188134" }