Vjen vera për Kejvina Kthjellën, nga SHBA, 'tërbon' instagramin me foto super hot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:18 09-04-2020 Vjen vera për Kejvina Kthjellën, nga SHBA, 'tërbon' instagramin me foto super hot Kejvina Kthjella

Ish-velina Kejvina Kthjella prej ditësh ndodhet në Amerikë në kuadër të një projekti të ri.

Modelja nga veriu i Shqipërisë, shquhet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në instagram një foto, me tanga të zeza dhe një gjysëm body të kuqe, dhe duket 'wow'. Fansat kanë vërshuar me pëlqime e komente.

Kejvina ka nxjerrë në pah format seksi duke i lënë pak vend imagjinatës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094709396362305
array(1) { ["section"]=> string(84) "vjen-vera-per-kejvina-kthjellen-nga-shba-terbon-instagramin-me-foto-super-hot-202017" }