Vjeshta transformon P.K Theth, shikoni pamjen që ka marrë tani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:42 27-09-2017 Vjeshta transformon P.K Theth, shikoni pamjen që ka marrë tani

P.K Theth një nga vendet më të vizituara nga turistët gjatë stinës së verës, tashmë ka marrë një pamje komplet tjetër.

Këtë foto të të shkrepura në P.K Theth tregojnë se vendit i ka rënë komplet një hije vjeshte, ashtu  sikurse dhe shumë vendeve të tjera në fakt.

Mjegull, lagështirë, natyrë, male, kodra pamje që të mbushin me frymë.

rrtrtrtrtrtrtrt.jpg

rrertetertert.jpg

rgergeger.jpg

ggg.jpgererererer.jpgfgggggg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087909698486328
array(1) { ["section"]=> string(67) "vjeshta-transformon-p-k-theth-shikoni-pamjen-qe-ka-marre-tani-93891" }