'Vlera historike e kulturore', Rama publikon VIDEON dhe uron javë të mbarë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 07-01-2019 'Vlera historike e kulturore', Rama publikon VIDEON dhe uron javë të mbarë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje nga puna vijuese për rikthimin e vlerave historike e kulturore të Gjirokastrës, Beratit, Vlorës, Dhërmiut e Vunoit.

"Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga puna vijuese për rikthimin e shkëlqimit dhe nxjerrjen në dritë të vlerave historike e kulturore të Gjirokastrës, Beratit, Vlorës, Dhërmiut e Vunoit, ju uroj një javë të mbarë", shkruan Rama bashkëngjitur videos.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rifillon sot protesta, studentët ngulin gozhdë në dyert e rektoratit (VIDEO)
KLP hap sot garën për prokurorët e SPAK-ut »
Article Logic
Execution time: 0.013353109359741
array(1) { ["section"]=> string(78) "vlera-historike-e-kulturore-rama-publikon-videon-dhe-uron-jave-te-mbare-147775" }