Vlerësimi nga Nishani i Ambasadorit të Izraelit në Tiranë, David Cohen

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:50 17-02-2015 Vlerësimi nga Nishani i Ambasadorit të Izraelit në Tiranë, David Cohen

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka vlerësuar  me titullin “Për Merita të Veçanta Civile” ambasadorin e Shtetit të Izraelit në Tiranë, David Cohen. Ai u vlerësua nga Nishani për  për veprimtarinë dhe kontributin e rëndësishëm diplomatik. Por në një nga fotot publikuar nga vetë Presidenca, të bën përshtypje kompozimi. I ftuar në ceremoni ka qenë edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Zakonisht në raste fotosh, ambasadorët a personalitetet e dekoruara qëndrojnë në krah të presidentit Nishani. Në këtë rast nga nxitimi apo vetëdija, qëndron Sali Berisha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010299921035767
array(1) { ["section"]=> string(74) "vleresimi-nga-nishani-i-ambasadorit-te-izraelit-ne-tirane-david-cohen-3569" }