Vlonjatit i vjedhin gomonen, e denoncon në polici

Publikuar tek: aktualitet, më 21:37 10-05-2017 Vlonjatit i vjedhin gomonen, e denoncon në polici

Gjatë ditës së sotme një i ri nga Vlora ka bërë denoncim në polici se i kanë vjedhur gomonen që e kishte lënë në një stan në fshatin Sherisht.

20-vjeçari Shkëlzen A tha në polici se e kishte lënë gomonen në fshat para 10 ditësh.Mjeti lundrues është tip ‘Novurania MX-570’ me motor Yamaha. Policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe kapur autorin e vjedhjes së gomones.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 23 vjeçarja u vetëvra me armën e shërbimit, por e ëma ka një peng
Breshëri plumbash drejt pikës së basteve të tejmbushur pranë Prokurorisë »
Article Logic
Execution time: 0.010414123535156
array(1) { ["section"]=> string(54) "vlonjatit-i-vjedhin-gomonen-e-denoncon-ne-polici-78196" }