Vlora noton nën ujë, pamjet alarmante nga qyteti bregdetar

Publikuar tek: aktualitet, më 14:03 19-04-2017 Vlora noton nën ujë, pamjet alarmante nga qyteti bregdetar

Këto janë pamjet që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës.

Reshjet e shiut kanë shkaktuar kaos dhe probleme të shumta paraditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Siç duket edhe nga pamjet, niveli i ujit ka arritur mbi 30 cm në rrugë. Për pasojë, kjo situatë ka shkaktuar probleme në qarkullimin e mjeteve në disa akse kryesore, në Skelë dhe në bulevardin kryesor. 

v.jpg

v1.jpg

v2.jpg

v3.jpg

v4.jpg

v5.jpg

v6.jpg

v7.jpg

v8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e pronarit të marketit, flet për herë të parë Jurgen Kurti dhe i drejtohet gruas së viktimës: Kërkoj ndjesë... (E PLOTË)
U akuzua për ndihmë në trafikun e drogës, gjykata jep vendimin për ish-shefin e policisë Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.011046886444092
array(1) { ["section"]=> string(63) "vlora-noton-nen-uje-pamjet-alarmante-nga-qyteti-bregdetar-75692" }