Vlora "pushtohet" nga flamujt grekë. Plas sherr i rëndë me grushta dhe shkelma

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 10-05-2017 Vlora

Sot në Vlorë ka plasur sherri mes 2 personave dhe shkak janë bërë flamujt grekë.

Një ndërtesë kati i parë i së cilës është mbushur me flamuj grekë, bëhet objekt sherri.

Flamujt grekë ishin vënë në katin e parë të pallatit gjë e cila ka acaruar vlonjatin. Mosmarrëveshja ka nisur me ofendime, shkelma dhe më pas në grushta.

Është dashur ndërhyrja e policisë, e cila ka mbërritur dhe ka shoqëruar në komisariat të dy personat.

 “Sapo u zunë për flamujt grek që janë të vendosur në Vlorë. Shteti ynë është i pafuqishëm t'i heqë ata flamuj që kanë disa muaj aty. Është hera e pestë në këta 2 muaj që po ndodh konflikt për ata flamuj", shprehet qytetari për JOQ.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtyhet gjyqi i Emiljano Shullazit, shkak provat e reja të prokurorisë
Aksident në Fushë-Krujë, shoferi i përgjumur përplas autobotin me çimento »
Article Logic
Execution time: 0.010685920715332
array(1) { ["section"]=> string(81) "vlora-pushtohet-nga-flamujt-greke-plas-sherr-i-rende-me-grushta-dhe-shkelma-78144" }