Vlora vërshon te “Lungomarja”, mitingu i PS- vishet kuq e zi (Foto nga lart)

Publikuar tek: politike, më 20:26 23-06-2017 Vlora vërshon te “Lungomarja”, mitingu i PS- vishet kuq e zi (Foto nga lart)

Ka nisur pak çaste më parë mitingu përmbyllës i fushatës së Partisë Socialiste në Vlorë.

Siç edhe duket nga fotot prezenca është tepër e madhe në qytetin që ka për deputet kryeministrin e vendit Edi Rama.

Duket se formati i këtij mitingu, më tepër nga simbolet e Partisë Socialiste është zëvendësuar me simbolet kuqezi dhe tingujt e Himnit të Flamurit.

try5t7u5tr7i6ui6ui.jpg

uit76i567i6i678o7o.jpg

yut67ui678o68o.jpg

ety5r6u56i567io777.jpg

tymimk6i67i7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093948841094971
array(1) { ["section"]=> string(76) "vlora-vershon-te-lungomarja-mitingu-i-ps-vishet-kuq-e-zi-foto-nga-lart-83608" }