Vlorë/ Arrestohen dy të rinj, prenë me motosharrë disa rrënjë ullinj

Publikuar tek: aktualitet, më 11:43 16-03-2015 Vlorë/ Arrestohen dy të rinj, prenë me motosharrë disa rrënjë ullinj

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasit Ediol Memsullaj 18 vjeç dhe Erminaldo Memsullaj,  23 vjeç, të dy banues në fshatin Bestrovë, të Vlorës.

Dy të rinjtë e akuzuar për ‘shkattërrim të pronës”, kanë prerë me motosharrë disa rrenjë ulliri në vendin e quajtur "Gorrica" në afërsi të fshatit Panaja. Pasi i kanë  prerë, ata i kanë transportuar me automjetin e tyre tip “Wolkswagen” me targa VL3594B. Prokuroria ka marrë materialet dhe po ndjek penalisht dy të rinjtë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shfaqet video në gjyq/Ndreu-Strazimirit: Ta marr shpirtin o legen!
Arrestohet Alban Semaku, anëtar i bandës së Aldo bares »
Article Logic
Execution time: 0.011895179748535
array(1) { ["section"]=> string(71) "vlore-arrestohen-dy-te-rinj-prene-me-motosharre-disa-rrenje-ullinj-6029" }