Vlorë, gjendet i vdekur një burrë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:00 09-03-2017 Vlorë, gjendet i vdekur një burrë

Vlora e nis ditën sot me një lajm të rëndë.

Kufoma e një burri është gjendur në breg të detit në në Portonova të Zvërnecit. Ende nuk dihet identiteti i viktimës, por mësohet se trupi i tij u gjet i mbuluar me rënë dhe ishte thuajse i gjithi i dekompozuar.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet "eksperti" i falsifikimit të monedhave dhe është vetëm 23 vjeç (EMRI)
Dogji vajzën me ujë të nxehtë, arrestohet një javë më pas babai »
Article Logic
Execution time: 0.01226282119751
array(1) { ["section"]=> string(38) "vlore-gjendet-i-vdekur-nje-burre-71283" }