Vlorë/ I dehuri dhunon mjekun në Qendrën Shëndetësore

Publikuar tek: aktualitet, më 09:55 25-02-2015 Vlorë/ I dehuri dhunon mjekun në Qendrën Shëndetësore

Një pacient në gjendje të dehur ka ushtruar dhunë ndaj një mjeku në Qendrën Shëndetësore të qytetit të Vlorës.

Personi i dehur  pasi e ka dhunuar psikologjikisht mjekun, ka thyer xhamat e Qendës Shëndetësore duke krijuar panik edhe te pacientët e tjerë.

Pas njoftimit të marrë, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe e ka arrestuar të dehurin nën akuzën e “ dhunës psikologjike ndaj mjekut në detyrë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fier/ Arrestohet në flagrancë biznesmeni i miellit, BA: Arrestimi i pajustifikuar
Bashkim Tahiri: Tre pista pse më shpërthyen farmacinë »
Article Logic
Execution time: 0.011499881744385
array(1) { ["section"]=> string(57) "vlore-i-dehuri-dhunon-mjekun-ne-qendren-shendetesore-4374" }