Vlorë, i mituri pi duhan në lokal, të moshuarit e shoqërojnë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:03 23-02-2015

Nje video e regjistruar me telefon dhe e publikuar në Facebook tregon momentin se si një fëmijë është duke pirë duhan në një prej lokaleve të qytetit të Vlorës i ulur në tavoninë me dy të moshuar.

Fakti se fëmija i mitur po pi duhan duket se nuk i shqetëson fare dy përsonat e moshuar që ndodhen në të njëtjën tavolinë, por që e shoqërojnë po me duhan dhe kafe. Video e publikuar në rrjetin social Facebook nga faqja “Jeta osh qef”, ka shkaktuar revoltimin e shumë komentuesve duke dënuar faktin që të moshuarit e pranishëm në tavolinë, e kanë lejuar një gjë të tillë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rruga Transballkanike/ MZHU: 582 mln lekë për shpronësimet
Dhunojnë një person për arsye banale, arrestohen nga policia »
Article Logic
Execution time: 0.012107133865356
array(1) { ["section"]=> string(69) "vlore-i-mituri-pi-duhan-ne-lokal-te-moshuarit-e-shoqerojne-video-4242" }