Vlorë, motori i fast food-it përplas këmbësorin, i lënduari dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 10:31 02-08-2020 Vlorë, motori i fast food-it përplas këmbësorin, i lënduari dërgohet me urgjencë në spital Ilustruese

Një aksidenti rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë.

Bëhet me dije se një motor ‘delivery’ i një Fast Food-i, ka përplasur një këmbësor.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar këmbësori, i cili ka pësuar disa fraktura në trup.

Personi në fjalë është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjene e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012569904327393
array(1) { ["section"]=> string(95) "vlore-motori-i-fast-food-it-perplas-kembesorin-i-lenduari-dergohet-me-urgjence-ne-spital-215799" }