Vlorë, policia aksion blic në disa lagje të qytetit, në shënjestër personat me makina të shtrenjta

Publikuar tek: aktualitet, më 22:25 24-09-2020 Vlorë, policia aksion blic në disa lagje të qytetit, në shënjestër personat me makina të shtrenjta Foto ilustruese

Policia e Vlorës aktualisht po kryen kontrolle të befasishme në disa lagje të qytetit bregdetar.

Burime për mediet bëjnë me dije se shënjestër janë personat e shpallur në kërkim, ndaj janë ngritur disa postblloqe në pikat kyçe.

Gjithashtu efektivët po kryejnë kontrolle të imtësishme në automjetet luksoze, me shpresën se do të "peshkojnë" persona që kanë probleme me ligjin.

Kujtojmë që ditën e sotme forcat Shqiponja të Elbasanit, ato FNSH dhe RENEA, kanë kryer një operacion të rrezikshëm i cili përfundoi me ekzekutimin e 71-vjeçarit Lefter Zhidru.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012814044952393
array(1) { ["section"]=> string(103) "vlore-policia-aksion-blic-ne-disa-lagje-te-qytetit-ne-shenjester-personat-me-makina-te-shtrenjta-221565" }