Vlorë, policia arreston 25 vjeçarin, i gjen pesë doza kokainë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:24 20-02-2015 Vlorë, policia arreston 25 vjeçarin, i gjen pesë doza kokainë Foto ilustruese

Vlorë, policia arreston në flagrancë për “Prodhim dhe shitje narkotikësh” shtetasin Olgert Osmeni, 25 vjeç, banues në Vlorë, person me precendentë penale për narkotikë. Arrestimi i tij u krye pasi është kapur në lagjen 29 Nëntori dhe nga kontrolli personal i ushtruar ndaj tij janë gjetur 5 doza lëndë narkotike e ngjashme me atë të llojit kokainë, të cilën e shiste në qytet.

Ndaj këtij shtetasi kishte informacione të marra në rrugë operative për shitje e trafikim të lëndëve narkotike. Materialet e policisë iu kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tahiri kërkon ndihmë tek SHBA-të për drejtorinë kundër Terrorit
Ditari i një gazetari: Rrëfej Vlorën e shkurtit 1998 nga TV Amantia »
Article Logic
Execution time: 0.0069088935852051
array(1) { ["section"]=> string(64) "vlore-policia-arreston-25-vjecarin-i-gjen-pese-doza-kokaine-3913" }