Vlorë, veliera me flamurin italian ngec në cektinë në zonën e Triportit, mbeten brenda kapiteni, një rus dhe dy ukrainas

Publikuar tek: aktualitet, më 11:08 09-12-2019 Vlorë, veliera me flamurin italian ngec në cektinë në zonën e Triportit, mbeten brenda kapiteni, një rus dhe dy ukrainas Foto ilustruese

Një velierë që mban flamurin italian ka ngecur mëngjesin e sotëm në cektinë, në zonën e Triportit, në Vlorë.

Sipas raportimeve të para, veliera në bord ka vetëm kapitenin, ndërkohë në ekuipazh ndodhen 3 persona, një shtetas rus dhe dy ukrainas.

Ndërkaq autoritetet përkatëse pritet të bëjnë nxjerrjen e saj me vinç nga toka.

Dyshohet se ngecja në cektinë ka ardhur nga një gabim njerëzor i kapitenit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047641038894653
array(1) { ["section"]=> string(124) "vlore-veliera-me-flamurin-italian-ngec-ne-cektine-ne-zonen-e-triportit-mbeten-brenda-kapiteni-nje-rus-dhe-dy-ukrainas-188839" }