Vlorë/ Vodhi 3 milionë lekë në një firmë këpucësh, arrestohet

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 20-02-2015 Vlorë/ Vodhi 3 milionë lekë në një firmë këpucësh, arrestohet

Policia e Vlorës ka arrestuar shtetasin Nesti Beqiri, 31 vjeç, i akuzuar për vjedhje.

31 vjeçari ishte shpallur në kërkim nga policia që prej tetorit të vitit të kaluar. Nesti Beqiri, ka vjedhur nga një firmë këpucësh 3 milionë lekë si dhe një banesë të një shtetasi nga Vlora.

I arrestuari ka marrë nga banesa e shtetasit nga Vlora një sasi të konsiderueshme parash por tashmë ka rënë nën pranga dhe do të përballet me drejtësinë nën akuzën për vjedhje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja, reagon Shoqata Shqiptare e Bankave
Vlorë, arrestohet shpërndarësi i kokainës »
Article Logic
Execution time: 0.013431072235107
array(1) { ["section"]=> string(64) "vlore-vodhi-3-milione-leke-ne-nje-firme-kepucesh-arrestohet-3948" }