Vlorë, vritet me thikë 50 vjeçari, arrestohet i dyshuari

Publikuar tek: aktualitet, më 11:34 08-03-2015 Vlorë, vritet me thikë 50 vjeçari, arrestohet i dyshuari

Pas një konflikti që dyshohet se ka ndodhur për shkaqe banale, ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital shtetasi Ferdinand M., vjec 50 nga Selenica e Vlorës pasi është qëlluar me thikë.

Sipas policisë ai është qëlluar nga shtetasi Spiro Mitro, rreth 45 vjeç, i cili dyshohet se është edhe kusheri i viktimës. Policia e cila ishte njoftuar më parë nga qendra shëndetësore Selenicë, ka shkuar në vendngjarje dhe ka berë të mundur identifikimin dhe arrestimin e shtetasit Spiro Mitro dhe ka sekuestruar thikën me të cilën dyshohet se është kryer vrasja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksioni i OSHEE, 3 mijë lidhje të ndërprera në një javë, 9 të arrestuar
Malësi e Madhe, 35 vjeçari vret gruan dhe më pas veten »
Article Logic
Execution time: 0.011209011077881
array(1) { ["section"]=> string(59) "vlore-vritet-me-thike-50-vjecari-arrestohet-i-dyshuari-5281" }